Dan T. Sehlberg – Sinon

Dan T. Sehlberg – Sinon - ebook

Cykl: Eric Söderqvist (tom 2)

Hanna, żona profesora informatyki Erica Söderqvista, jako jedyna przeżyła zakażenie nowym wirusem – NcoLV. Do szpitali trafiają kolejni zarażeni. W pilnie strzeżonych laboratoriach ważą się losy świata, stojącego na krawędzi pandemii. Firma biotechnologiczna Cryonordic powiązana z terrorystami twierdzi, że jest blisko opracowania skutecznej szczepionki. Potrzebuje jednak przeciwciał, które są obecne tylko we krwi Hanny.

Sinon jeden z najważniejszych doradców premiera Izraela, zdemaskowany jako szpieg Hezbollahu został wtrącony do więzienia. Po spektakularnym uwolnieniu otrzymuje od Cryonordic tajne zlecenie – ma zadbać o rozprzestrzenienie się wirusa. Jednak powodowany żądzą zemsty Sinon przekształca plan w coś, co zagraża całej ludzkości. Na drodze do celu stoi tylko jedna przeszkoda – Hanna.

Eric zdaje sobie sprawę, że jego żona jest w niebezpieczeństwie. Ma nadzieję, że ochroni ją Rachel Papo, agentka Mossadu i jego dawna znajoma, która pewnego dnia zjawia się w ich domu. Nie domyśla się jednak, na czyje zlecenie działa i jak bardzo potrafi być bezwzględna.

źródło opisu: http://www.czarnaowca.pl/
źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/
data wydania: 03.06.2015
o autorze: Dan T. Sehlberg

Ebook w formatach mobilnych: EPUB, MOBI/AZW3 (na Kindle) .

Polecam:

⇒  inne ebooki tego cyklu
Mona (tom 1)

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi