Małgorzata Gutowska-Adamczyk – Cukiernia Pod Amorem. Ciastko z wróżbą

Małgorzata Gutowska-Adamczyk – Cukiernia Pod Amorem. Ciastko z wróżbą - ebook

Cykl: Saga o Gutowie (tom 4)

Pierwsza część drugiej serii „Cukierni Pod Amorem”, dalsze losy Hryciów, którym los nie oszczędza dramatycznych przeżyć.

Sierpień 2016 roku. Trwają Dni Gutowa. W konkursie na Ciastko Roku bierze udział cukiernia Pod Amorem. Tym razem projektodawcą i autorem receptury jest Zbyszek, syn Waldemara Hrycia. Mimo wahań ze strony ojca to właśnie jego pomysłowe ciastko z wróżbą ma być wystawione do konkursu.
Waldemar i Helena martwią się nie tylko o debiut zawodowy Zbyszka, lecz także o jego nowy związek z nieznaną dziewczyną.
Złymi przeczuciami napawa ich również zapowiedziana wizyta prawniczki z Nowego Jorku – Moniki Grochowskiej-Adams, zatrudnionej przez spadkobierców przedwojennych właścicieli cukierni.
Podczas obchodów Monika Grochowska-Adams nieoczekiwanie spotyka dawną przyjaciółkę, Tessę Steinmeyer. Obie panie, dziś już pod siedemdziesiątkę, to kobiety sukcesu, wracają jednak tu, gdzie upłynęło ich dzieciństwo. To spotkanie nie jest przypadkowe. Tessa, poważnie chora, przyjeżdża do Gutowa, aby załatwić niedokończone przed laty sprawy…

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/
źródło okładki: http://www.proszynski.pl/
data wydania: 12.09.2017
o autorze: Małgorzata Gutowska-Adamczyk

Ebook w formatach mobilnych: EPUB, MOBI/AZW3 (na Kindle) oraz PDF.

Polecam:

⇒  inne ebooki tego cyklu

⇒  pozostałe ebooki tego autora
Kalendarze

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi