Robert Ballard & Tony Chiu – Rekin

Robert Ballard, Tony Chiu – Rekin - ebook

Seria: Czarna [Adamski i Bieliński]

Rok 1968… Izraelski okręt podwodny specjalnego przeznaczenia ginie w głębinach Morza Śródziemnego.
Rok 1988… Na monitorze amerykańskiego okrętu poszukiwawczego pojawia się obraz szczątków kombinezonu płetwonurka z Gwiazdą Dawida na piersi. Zdalnie kierowane roboty podwodne dostają się na pokład okrętu, który dwadzieścia lat wcześniej przewoził tajemniczy ładunek…

Tom Clancy byłby dumny z takiego nagromadzenia fachowej wiedzy o działaniach okrętów podwodnych i jednostek poszukiwawczych…
Chicago Tribune

W tej powieści strony same się przewracają. Prawdziwa uczta dla miłośników morza i poszukiwaczy… niebezpiecznych skarbów.
Cape Code Times

Robert Ballard jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie oceanografii i podwodnej archeologii. Wsławił się między innymi odnalezieniem wraków „Titanica” i „Bismarcka”. Książki opisujące te dwa odkrycia stały się światowymi bestsellerami, Rekin jest powieściowym debiutem Ballarda. Mieszka w Woods Hole, w stanie Massachusetts.

Tony Chiu jest dziennikarzem, piszącym dla „People” i „New York Times”. Rekin jest jego trzecią powieścią. Uprzednio opublikował Realm 7 i Port Arthur Chicken.

źródło opisu: książka
źródło okładki: książka
rok pierwszego wydania polskiego: 1995
o autorze: Robert Ballard & Tony Chiu

Ebook w formatach mobilnych: EPUB, MOBI/AZW3 (na Kindle).

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this:
Przejdź do paska narzędzi