Don Winslow – Miasto w ogniu

Don Winslow – Miasto w ogniu - ebook

Cykl: Danny Ryan (tom 1)

Don Winslow, autor światowych bestsellerów, przedstawia pierwszy tom trylogii kryminalnej o irlandzkich i włoskich organizacjach przestępczych w Ameryce w latach 80. i 90. XX wieku.

Providence, Rhode Island, 1986 rok.
Dwudziestodziewięcioletni Danny Ryan, robotnik portowy, kochający mąż i wierny przyjaciel, od czasu do czasu wykonuje usługi dla irlandzkiej mafii, która kontroluje większą część miasta. Danny pragnie jednak w życiu czegoś więcej i marzy o tym, by zacząć od nowa, gdzie indziej.
Jednak kiedy współczesna Helena Trojańska doprowadza do wojny między rywalizującymi gangami, Danny zostaje wplątany w konflikt, przed którym nie ma ucieczki. Na jego barki spada ochrona domu, rodziny oraz przyjaciół, którzy są mu bliżsi niż bracia.
Klasyczne motywy lojalności, zdrady, honoru i korupcji po obu stronach prawa – „Miasto w ogniu” to współczesna Iliada w ujęciu Dona Winslowa.

„Doskonała. Przejmująca fabuła. Lektura »Miasta w ogniu« to czysta przyjemność” – STEPHEN KING

„Zuchwałe, klimatyczne i porywające »Miasto w ogniu« to pierwsza część nowej, epickiej serii, która wciągnie czytelnika od samego początku. To Winslow w najlepszym wydaniu” – KARIN SLAUGHTER

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
data wydania: 27.04.2022
o autorze: Don Winslow
więcej na... LubimyCzytac.pl

Ebook w formatach mobilnych: EPUB, AZW3 (LV)Dostęp tylko dla użytkowników VIP

Inne ebooki autora na blogu

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this:
Przejdź do paska narzędzi