Hugh C. Howey – Zmiana

Hugh C. Howey – Zmiana - ebook

Cykl: Silos (tom 2)

„Zmiana” to drugi tom trylogii „Silos”, która stała się jednym z największych bestsellerów w gatunku literatury fantastycznej i postapokaliptycznej ostatnich lat.
„Zmiana” to fascynujące zaproszenie do czytelniczej podróży, które przenosi czytelnika do rzeczywistości, w jakiej powstały silosy. Po raz kolejny powieść odkryje przed tobą prawdziwy labirynt tajemnic, sekretów i kłamstw i sprawi, że będziesz pochłaniał ją w napięciu do ostatniej strony.
Przyszłość, mniej niż pięćdziesiąt lat od dnia dzisiejszego. Świat nadal jest taki, jakim go znamy, a czas wciąż biegnie swoim dawnym rytmem. Prawda jest jednak taka, że nasz czas się kończy. Garstka wpływowych ludzi wie, co nas czeka. Przygotowują się. Próbują nas ochronić. Wyznaczają dla nas ścieżkę, z której już nigdy nie zdołamy zawrócić. Ścieżkę, która poprowadzi do zniszczenia; ścieżkę, która zawiedzie nas głęboko pod ziemię. Karty historii silosu czekają, by je zapisać. Nasza przyszłość wkrótce się zacznie.
„Hugh Howey »Silosem« stworzył nowy klasyk literatury science-fiction! Porywająca fabuła i pełna detali proza wciągnie cię momentalnie i sprawi, że poczujesz się jakbyś sam znajdował się z bohaterami w głębi silosu. Tylko w przeciwieństwie do nich nie musisz się spieszyć, aby go opuścić”.
– Ernest Cline, autor bestselleru „Player One”
„»Silos« jest znakomity… Najlepsza science-fiction, jaką czytałem w ostatnich latach”.
– Douglas Preston, autor bestsellerów
„Trzymające w napięciu, zmuszające do myślenia i zapadające w pamięć… Jedno z arcydzieł dystopii na równi z »Rokiem 1984« czy »Nowym wspaniałym światem«”.
– Daily Express

źródło opisu: http://www.papierowyksiezyc.pl/
źródło okładki: http://www.papierowyksiezyc.pl/
data wydania: 11.10.2017
o autorze: Hugh C. Howey

Ebook w formatach mobilnych: EPUB, AZW3 (na Kindle) .

Polecam:

⇒  ebooki tego cyklu
Silos (tom 1)
Pył (tom 3)

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this:
Przejdź do paska narzędzi