Kristin Hannah – Pozwól odejść

Kristin Hannah – Pozwól odejść - ebook

Cykl: Firefly Lane (tom 2)

Pokochałaś Tully i Kate?
Kristin Hannah, autorka bestsellerów „Słowik” i „Gdzie poniesie wiatr” prezentuje kontynuację powieści „Firefly Lane”, na podstawie której powstał serial z Katherine Heigl i Sarah Chalke w rolach głównych.
Tully Hart zawsze żyła intensywnie, to kobieta której wielkie marzenia i ambicje walczą ze wspomnieniami z bolesnej przeszłości. Jest przekonana, że da sobie radę ze wszystkim, dopóki nie umiera jej najlepsza przyjaciółka Kate Ryan. Tully stara się spełnić złożoną jej tuż przed śmiercią obietnicę, że będzie wspierać jej dzieci – lecz nic nie wie o macierzyństwie i szczęśliwej rodzinie. Jej matka, Dorothy, wciąż porzucała własną córkę, a teraz wraca, jakby pragnęła być u boku Tully w chwili największej samotności. Dorothy musi wreszcie zmierzyć się ze swym najmroczniejszym lękiem. Tylko ujawniając szpetne sekrety z przeszłości, może mieć nadzieję, że stanie się taką matką, jakiej potrzebuje córka.
Szesnastoletnia Marah Ryan jest zdruzgotana po śmierci matki. Jej ojciec, Johnny, stara się trzymać rodzinę razem, lecz dziewczyna wciąż się dystansuje, pogrążając się w żałobie. Nic nie ma dla niej znaczenia, dopóki nie zakocha się w chłopaku, który sprawia, że Marah znów się uśmiecha. Lecz zarazem wprowadza ją w niebezpieczny świat cieni.

Wydawnictwo: Świat Książki
data wydania: 29.09.2021
o autorze: Kristin Hannah
więcej na... LubimyCzytac.pl

Ebook w formatach mobilnych: EPUB, AZW3 .

Inne ebooki autora na blogu

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this:
Przejdź do paska narzędzi