Krzysztof Bochus – Miasto duchów

Krzysztof Bochus – Miasto duchów - ebook

Cykl: Christian Abell (tom 4)

„Miasto duchów“ to nowoczesne połączenie thrillera psychologicznego i kryminału noir — w kostiumie z epoki. Mroczna opowieść o miłości, winie i odkupieniu.
Jesień 1944 roku, kilka miesięcy przed ostatecznym upadkiem III Rzeszy. W bazie wojennej koło niemieckiego Gdańska zamordowanych zostaje dwóch wysokich oficerów marynarki wojennej. Jednocześnie w Rotterdamie znika bez śladu córka radcy Abella. Tropy wiodą do… Gdańska.
Co łączy obie te ponure zagadki? Nic nie jest oczywiste. Chodzi o zemstę, zdradę czy zwykłą chciwość? Pytań jest wiele, mało odpowiedzi. Radca Abell zmuszony jest powrócić do miasta, które opuścił wiele lat temu. Otrzymuje tu propozycję nie do odrzucenia: zyska pomoc w odnalezieniu córki, jeśli schwyta nieuchwytnych morderców…
Przed oczami czytelnika przesuwają się swoiste taśmy występku i zbrodni. Podziemne burdele i tajemnice zegara Dühringera, tajne loże masońskie i spiskujący oficerowie, piękne kobiety i stare porachunki. W tle mroczna atmosfera na Pomorzu z czasów wojny i pieczołowicie oddane realia życia w świecie skazanym na zagładę.

źródło opisu: http://www.skarpawarszawska.pl/
źródło okładki: http://www.skarpawarszawska.pl/
data wydania: 04.09.2019
o autorze: Krzysztof Bochus

Ebook w formatach mobilnych: EPUB, MOBI/AZW3 (na Kindle) .

Polecam:

⇒  ebooki tego cyklu
Czarny manuskrypt (tom 1)
Martwy błękit (tom 2)
Szkarłatna głębia (tom 3)

⇒  pozostałe ebooki tego autora
Lista Lucyfera

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this:
Przejdź do paska narzędzi