Marek Stelar – Cień

Marek Stelar – Cień - ebook

Cykl: Krugły i Michalczyk (tom 3)

Robert Krugły, emerytowany oficer KWP w Szczecinie prowadzi obecnie jednoosobową działalność gospodarczą. Po odejściu z policji zdobywa licencję prywatnego detektywa i robi to, co potrafi najlepiej. Szuka. Psów cennych ras, dowodów na przekręty, dowodów małżeńskiej zdrady, a czasem dowodów… niewinności. Staje również przed największym wyzwaniem w swoim życiu; wyzwaniem, na które absolutnie nie jest gotowy…
Lato 2015. Do goleniowskiego aresztu śledczego trafia siostrzeniec znanego szczecińskiego biznesmena podejrzanej konduity. Mimo zarzutów popełnienia dwóch morderstw odmawia współpracy z prokuraturą. Wuj, z pewnych względów przekonany o jego niewinności, wynajmuje Krugłego, stawiając sprawę jasno: ma nie tyle znaleźć prawdziwego mordercę, co udowodnić brak związku siostrzeńca z zabójstwami. Tymczasem prowadzący śledztwo w tej sprawie prokurator Michalczyk ze zgrozą stwierdza, że tropy mogą prowadzić do… księdza posługującego w miejscowej parafii rzymsko-katolickiej.
Krugłego i Michalczyka znów łączy przypadek i współpraca: tym razem mocno nieoficjalna. Tragedia z przeszłości księdza wydaje się mieć coś wspólnego z morderstwami, ale ani Krugły, ani Michalczyk nie mają pojęcia, jaki związek ma z nimi tajemnicza brunetka, która na krótko pojawiła się w życiu obu ofiar.

źródło opisu: http://www.videograf.pl/
źródło okładki: http://www.videograf.pl/
data wydania: 17.05.2016
o autorze: Marek Stelar

Ebook w formatach mobilnych: EPUB, MOBI/AZW3 (na Kindle).

Polecam:

⇒  ebooki tego cyklu
Rykoszet (tom 1)
Twardy zawodnik (tom 2)

⇒  inne cykle tego autora
Cykl: Nadkomisarz Rędzia (tom 1, 2)
Cykl: Suder (tom 1, 2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this:
Przejdź do paska narzędzi