Mark Greaney – Na celowniku

Mark Greaney – Na celowniku - ebook

Cykl: Gray Man (tom 2)

Przeszłość żyje. I potrafi zabijać. Gray Man powraca w drugiej części wybuchowej serii thrillerów Marka Greaneya o morderczo utalentowanym zabójcy.
Przed czterema laty agent Court Gentry, zdradzony przez swoich przełożonych w CIA, został płatnym zabójcą. Nieuchwytnym człowiekiem z cienia, Gray Manem. Teraz, prawie zza grobu, powraca jego dawny kompan, aby zmusić go do podjęcia pewnej misji. Court dostaje propozycję nie do odrzucenia: zamiast przeprowadzać niezwykle trudny zamach na bardzo złego człowieka, będzie musiał dokonać czegoś znacznie trudniejszego, niemal niemożliwego: porwać cel, a następnie zwrócić go tym, którzy od kilku lat usiłują go zabić. Sytuacja odwraca się. Gray Man sam znajduje się na celowniku
Mark Greaney, jest również współautorem kilku powieści Toma Clancy’ego. Wielbiciele Clancy’ego odnajdą ducha swojego mistrza w serii kryminałów o Courcie Gentrym. Postać Gray Mana jest o kilka odcieni mroczniejsza niż postać Jacka Ryana, podobnie jednak jak Ryan zawsze wykonuje on swoją szpiegowską robotę dla Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. I dobrze się przy tym bawi.
Wielkim fanem Marka Greaneya jest autor popularnych w Polsce powieści szpiegowskich Vincent V. Severski: ,,Zgodnie z bondowską maksymą, że świat to za mało, wraz z Courtem Gentrym byłym agentem CIA, dziś zabójcą na zlecenie odbędziesz podróż po odległych zakątkach globu i wciągnie Cię wir emocjonujących wydarzeń () Polecam!.
Na podstawie pierwszej części serii powstaje film na platformie Netflix z Chrisem Evansem i Ryanem Goslingiem w rolach głównych.

Wydawnictwo: Poradnia K
data wydania: 10.03.2022
o autorze: Mark Greaney
więcej na... LubimyCzytac.pl

Ebook w formatach mobilnych: EPUB, AZW3 (WO) .

Polecam:

⇒  ebooki tego cyklu
Gray Man (tom 1)

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this:
Przejdź do paska narzędzi