Zygmunt Miłoszewski – Gniew

Zygmunt Miłoszewski – Gniew - ebook

Cykl: Teodor Szacki (tom 3)

Gniew to pożegnanie z Szackim, jednym z najbardziej znanych bohaterów kryminalnych w Polsce, dostrzeżonym i docenionym na świecie, co potwierdzają recenzje i wyróżnienia dla kolejnych wydań książek Zygmunta Miłoszewskiego za granicą.

Prestiżowy „Publisher’s Weekly” w recenzji “Uwikłania” napisał, że czytelnicy będą chcieli kontynuacji losów prokuratora Szackiego. I trochę żal, że autor – równie stanowczo jak swego czasu Artur Conan Doyle – obwieścił koniec przygód swojego bohatera!
25 listopada 2013 prokurator Teodor Szacki zostaje wezwany do zrujnowanego bunkra koło poniemieckiego szpitala miejskiego. W czasie robót drogowych odnaleziono tam stary szkielet. Szacki bezrefleksyjnie „odfajkowuje Niemca”, jak się tutaj nazywa wojenne szczątki, i każe przekazać je uczelni medycznej, gdzie wiecznie brakuje eksponatów do celów dydaktycznych. Nie przypuszcza, że to, co wydawało się końcem rutynowej procedury, jest początkiem najtrudniejszej sprawy w jego prokuratorskiej karierze. Sprawy, która pozbawi go prawniczego dystansu, zmusi do wyborów ostatecznych i okaże się ostatnim dochodzeniem prokuratora Teodora Szackiego.

źródło opisu: http://www.gwfoksal.pl/
źródło okładki: http://www.gwfoksal.pl/
rok pierwszego wydania: 2014
o autorze: Zygmunt Miłoszewski

Ebook w formatach mobilnych: EPUB, MOBI/AZW3 (na Kindle).

Polecam:

⇒  ebooki tego cyklu
Uwikłanie (tom 1)
Ziarno prawdy (tom 2)

⇒  inne cykle tego autora
Cykl: Zofia Lorentz (tom 1, 2)

⇒  pozostałe ebooki tego autora
Domofon
Jak zawsze

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 4]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this:
Przejdź do paska narzędzi