Louise Penny & Hillary Rodham Clinton – Stan terroru

Louise Penny & Hillary Rodham Clinton – Stan terroru - ebook

Zamach. Strach. Spirala terroru. Gra o najwyższą stawkę
Autorki bestsellerów Hillary Clinton i Louise Penny napisały powieść pełną napięcia i wiedzy dostępnej tylko wtajemniczonym.
Seria ataków terrorystycznych wstrząsa światem, dając początek międzynarodowej rozgrywce i wyścigowi zbrojeń… Gdy przerażająca skala zagrożenia staje się faktem, nowo powołana sekretarz stanu zdaje sobie sprawę, że była to od początku do końca starannie zaplanowana intryga. By stawić jej czoła, potrzebny jest wyjątkowy zespół zaangażowanych i nieustraszonych ludzi ze zdeterminowaną panią sekretarz na czele. Przychodzi czas wielkiej próby dla nich, nowo zaprzysiężonego prezydenta i całego kraju, kraju osłabionego wewnętrznymi sporami i pozbawionego mocy sprawczej na arenie międzynarodowej…
„Stan terroru“ to wyjątkowy, fascynujący thriller napisany wspólnie przez Hillary Rodham Clinton, 67. sekretarz stanu USA, i Louise Penny, laureatkę wielu nagród i autorkę bestsellerów New York Timesa, w Polsce znaną z popularnej serii wydawanej przez Poradnię K o inspektorze Armandzie Gamache’u.
Najbardziej wyczekiwana premiera według People, Associated Press, Time’a, Los Angeles Timesa, Parade, Guardiana i Publishers Weekly
Niesamowicie wciągający, przerażająco prawdopodobny thriller, który sprawi, że puls czytelników przyspieszy. Będą zachodzić w głowę, co jest fikcją, a co prawdą. Clinton i Penny są świetne każda z osobna – a wspólnie są nie do pokonania – Karin Slaughter, autorka bestsellerów New York Timesa.

Wydawnictwo: Poradnia K
data wydania: 24.11.2021
o autorach: Louise Penny & Hillary Rodham Clinton
więcej na... LubimyCzytac.pl

Ebook w formatach mobilnych: EPUB, AZW3 (WO) .

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this:
Przejdź do paska narzędzi