Monika Litwinow – Farbowany lis

Rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady?
Idealny pomysł, chyba że życie z dala od społeczeństwa szybko zamienia się w koszmar dla kobiety o naturze mieszczucha.
Daniela Sobótka, niegdyś Elena Zaucha, przenosi się do małej, rodzinnej miejscowości pod Wrocławiem. Goni za wielką sprawą dotyczącą prostytucji i sutenerstwa na wysokich szczeblach władz oraz służb, kiedy przez przypadek wplątuje się w sprawę morderstwa „dziewczyny z walizki”. Bliskie relacje z nowym sąsiedztwem przysparzają jej jeszcze więcej kłopotów i choć rozpoczyna współpracę ze zwariowaną detektywką, nic nie staje się prostsze.
Monika Litwinow ponownie próbuje zgubić czytelnika pośród leśnych ścieżek, tym razem w rejonie Dolnego Śląska, i niestety… jest w tym coraz lepsza!
Wydawnictwo: Wydawnictwo OBLIVIO data wydania: 15.10.2025 data 1. wyd. pol.: 15.10.2025 o autorze: Monika Litwinow więcej na... LubimyCzytac.pl
Ebook w formatach mobilnych: EPUB, AZW3 (S) .
Dodaj komentarz